Vinno

/ Vinno

Producent doskonałych ultrasonografów, któe charakteryzują się nie tylko najwyższym poziomem zaawansowania technologicznego i innowacyjności, ale także konkurencyjnym poziomem cen.

Firma Vinno powstała w 2010 roku i w przeciągu pierwszych 4 latach opracowała ponad 60 innowacyjnych opatentowanych technologii ultrasonograficznych a w 2013 roku została wyróżniona prestiżową nagrodą A’Design Platinum Award.


Za swój symbol firma Vinno przyjęła miłorząb dwuklapowy zwany japońskim (gingko biloba). Miłorząb jest nie tylko jednym z najdłużej żyjących drzew (do 4000 lat), ale także rośliną leczniczą. W przypadku firmy Vinno miłorząb symbolizuje nieprzerwaną pracę nad innowacjami, które służą ochronie zdrowia.


Vision in innovation to motto firmy Vinno tworzonej przez międzynarodowy zespół światowej klasy specjalistów od lat zaangażowanych w rozwój ultrasonografii. Efektem nieprzerwanych inwestycji w rozwój jest szereg unikalnych technologii, które gwarantują doskonały obraz i optymalne dopasowanie ultrasonografów do potrzeb diagnostów.
Vinno M80

Ultrasonograf ten zapewnia doskonały obraz i niespotykaną szybkość obrazowania. Osiągnięto je dzięki zastosowaniu innowacyjnej platformy RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym kontraście niż..

Vinno G80

Vinno G80 to najwyższej klasy multidyscyplinarny system dedykowany do zaawansowanej diagnostyki ultrasonograficznej. Dedykowany jest głównie do obrazowania ogólnego (radiologii) oraz kardiologii i badań naczyniowych, ale..

Vinno G60

Ultrasonograf ten zapewnia doskonały obraz i ogromną szybkość działania, co przekłada się na najwyższą pewność diagnostyczną. Osiągnięto je dzięki zastosowaniu innowacyjnej platformy RF, która gwarantuje obraz o wyższej..

Vinno M50

Vinno M50 to wysokiej klasy system dedykowany dla ginekologii i położnictwa. Zapewnia on doskonały obraz o nadprzeciętnej rozdzielczości i świetnym kontraście oraz bardzo dobre i szybkie tryby dopplerowskiej. Świetny obraz..

Vinno G50

Vinno G50 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym..

Vinno E30

Vinno E30 to wysokiej klasy ultrasonograf system zapewniający doskonały obraz, szybkość i ergonomię pracy. W systemie tym zastosowano innowacyjną platformę RF, która gwarantuje obraz o wyższej rozdzielczości i lepszym..

Vinno E20

E20 to kompaktowy, w pełni wyposażony ultrasonograf, który doskonale sprawdza się we wszystkich specjalizacjach. E20 wykorzystuje unikalną technologię Vinno, czyli platformę RF, dzięki której otrzymywane obrazy są bliskie..

Vinno E10

E10 to kompaktowy, uniwersalny ultrasonograf, który doskonale sprawdzi się w praktycznie wszystkich specjalizacjach. Szerokie możliwości rozbudowy oraz niewielkie gabaryty dedykują E10 wszędzie tam, gdzie potrzebny jest..

Vinno 8

Vinno 8 to najwyższej klasy przenośny ultrasonograf wyposażony w doskonałą platformę RF, która gwarantuje świetny obraz. Niska waga, panel dotykowy oraz doskonałe wyposażenie gwarantują najwyższą ergonomię oraz pewność..

Vinno 6

Vinno 6 to, przenośny ultrasonograf wykorzystujący opracowaną przez Vinno platformę RF, która gwarantuje doskonały obraz.  Ten lekki aparat USG wyposażono w niespotykany w tym segmencie panel dotykowy, który ułatwia..

Vinno 5

Vinno 5 to ultrasonograf kreujący nowy standard w segmencie ultrasonografów przenośnych. Bazuje on na opracowanej przez Vinno platformie RF, która gwarantuje doskonały obraz. Ten bardzo lekki ultrasonograf cechuje się..

Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczka). Więcej informacji